Inese Tone

"Esmu KVADRIFRONĀ kopš pirmsākumiem. Man liekas, ka tāpēc, ka ilgi strādāju kopā ar Anci un Klāvu JRT garderobē. Bet varbūt tam ir arī kāds cits iemesls. KVADRIFRONĀ esmu izrāžu vadītāja, brīvprātīgo koordinatore un producente. Reizēm arī vēl kaut kas. Diezgan bieži rājos. Diemžēl citādi nevar. Visādi citādi - dzīvoju pasaulē skaistākajā mazpilsētā - Smiltenē. Ļoti mīlu savu zirgu un gatavot ēst, un peldēt, un daudz staigāt pa mežu. Vedu mežā arī citus cilvēkus."

/Inese/

PĒDĒJO GADU DARBA PRIEKI

Kostīmu māksliniece izrādēm “Pavasaris” (rež. A. Geugelin | 2018), “Fake News!” (rež. K. Mellis | 2019) un “Ciešamā kārta” (rež. K. Mellis | 2020).
Producente izrādēm “Zvēri ir nemierīgi” (rež. M. Mutshcler | 2019), “Vecmāmiņu valsts” (rež. P. Pļavniece | 2019) un “Nēmiz päl!” (rež. R. Boters | 2021).
Aktrise izrādē “Mūžīgā izlaušanās” (rež. K. Mellis | 2019).
Daļa no autoru kolektīva izrādēm “Rolanda dziesma” (2020) un “Brīnuma skartie” (rež. R. Boters | 2018).
Kopš 2021. gada rudens vedu cilvēkus meditatīvās pastaigās dabā IEEJA.
Ar apvienību Līgas pH3 esam ierakstījušas albumu “Ko dara pasaule neradīdama” (2019).

IZSAKĀS BIEDRI

“Visvērīgākā producente un rūpīgākā izrāžu vadītāja, kādu jebkad piedzīvojis Latvijas teātris. Izdarīga, gudra, praktiska, mīļa un ar visvisādiem slēptiem talantiem un visvisādām neslēptām interesēm par to, kā strādā pasaule. Ja paveicas, pabaro ar supergaršīgiem našķīšiem, tikai tālu dzīvo un dažreiz rājas.” /Ance/ “Nopietns skatījums, praktiska un gādīga.” /Valters/ “Brīžiem mēdz būt mazliet nosvērta, bet izcila izrāžu vadītāja un brīvprātīgo apčubinātāja.” /Nikola/ “Dzīvo Smiltenē, tāpēc retāk sastopama Rīgā. Inese ir cilvēks, kurš KVADRIFRONĀ ievieš kārtību ne tikai fiziski (rūpīgi izveidojot sistēmu), bet arī garīgi - neļaujot aizpeldēt no svarīgiem tematiem.” /Kronis/ “Inese labi tur rūpi, un viņu ir ļoti forši satikt. Viņa it kā ir tāda ļoti neuzbāzīga un uzbāzīga vienlaikus, bet superlabā veidā. Dažreiz viņa grib, lai citi cilvēki dara lietas, ko viņa objektīvi nevar izdarīt. It kā jau tas ir normāli, bet mēdz besīt.” /Klāvs/ “Inese dzīvo tālu, bet tieši Inese ir tā, kas parūpējas, lai viss būtu savās vietās un lai visi būtu tīri un apģērbti. Viņa zina, kur atrodas tas, par ko neviens pat nenojauš.” /Paula/ “Inesei daudz kas nepatīk, bet no viņas pārsvarā saņemsi visgodīgāko atbildi.” /Anna/ “Inese nodrošina iespēju citiem būt mazliet vieglprātīgākiem, pati gan droši vien negribot, ka tas tā ir. Dažkārt redz negatīvo, kur tā nemaz tik ļoti nav, bet līdz ar to spēj gandrīz jebkuru situāciju papildināt ar neuzmācīgi izteiktu, bet ļoti precīzu ironisku piezīmi.” /Gediņš/ “Ja tu nonāktu uz vientuļas salas, tad tu noteikti gribētu sev līdzi Inesi, jo viņa tevi iepazīstinās ar vietējo dabu, palīdzēs savaldīt vietējos zirgus un atrast izejvielas uzmundrinošai tējai.” /Reinis/ “Nepietiekami entuziastiski ziņo par to, kāds izrādes dienā ir datumus, laiks, kāda izrāde tiek spēlēta un kurš aktieru zvans ir nositis, bet vienmēr ir nevainojami sagatavojusi visu izrādei, saorganizējusi brīvprātīgos un savākusi gardāko tēju.” /Āris/